לדילוג לתוכן המרכזי

סטודנטים

train to the right train to the right

מידע לסטודנטים

סטודנטים - חוזה חופשי מורחב

 

סטודנטים הרוצים להנפיק כרטיס רב קו עם פרופיל סטודנט, או לעדכן את הפרופיל בכרטיס הרב קו האישי שלהם לפרופיל סטודנט, או להאריך את תוקף פרופיל הסטודנט שלהם והינם זכאים לכך - מתבקשים להקדים ולעשות זאת.

 

סטודנטים חדשים (שנה א') לצורך פעולה זו עליכם להביא למרכז השירות שלנו בדוידקה (או במרכזי השירות של אגד בתחנה מרכזית ועוד) תעודה מזהה, תעודת סטודנט לשנת הלימודים התשע"ח ואישור לימודים תקף לשנת הלימודים התשע"ח.

 

 

סטודנטים בשנה ב' והלאה, לצורך פעולה זו עליכם להביא תעודה מזהה, תעודת סטודנט לשנת הלימודים התשע"ח (או לשנת הלימודים התשע"ז) ואישור לימודים תקף לשנת הלימודים התשע"ח

 

לתשומת לבכם:

·         עדכון פרופיל סטודנט יתבצע אצל מפעיל התחבורה אשר אצלו הונפק כרטיס הרב קו

·         טעינת חוזים תקופתיים סטודנטיאליים (סמסטריאלי ושנתי) התקפים גם לרכבת הקלה, מבוצעת במרכזי השירות של חברות האוטובוסים – אגד, סופרבוס וקווים (בהתאם למרחב הרלבנטי) - בלבד.

·         בהתאם, גם הגדרת פרופיל "סטודנט מורחב" אפשרית רק אצל החברות הנ"ל.

 

פרופיל סטודנט שעומד לפוג תוקפו

מכשיר התיקוף ברכבת הקלה מתריע על כרטיסי רב קו שהפרופיל בהם עומד לפוג.
ההתראה באה לידי ביטוי כך שבעת תיקוף הכרטיס נדלקת הנורה הכתומה (האמצעית) במכשיר התיקוף ומוצגת הודעה בדבר תום תוקף הפרופיל ביחד עם קול התראה שונה
ההתראה מוצגת במהלך חודש ימים לפני המועד בו פג תוקף הפרופיל.
לתשומת לבכם, כל עוד הפרופיל בתוקף ניתן להמשיך לעשות שימוש בחוזים הקשורים לאותה זכאות המוטענים על הכרטיס. לעומת זאת, עם תום תוקף הפרופיל לא ניתן יותר לעשות שימוש בחוזים אלה.
ניתן לבדוק את תוקף הפרופיל בכל אחת ממכונות האוטומטיות בתחנות הרכבת. 

 

 

מידע לסטודנטים